Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Skuteczne sposoby na pozbycie się cellulitu

Większość z nas ma problem z cellulitem. Jest jednak kilka skutecznych zabiegów, aby wyszczuplić ciało i pozbyć się cellulitu. Pomogą nam w tym sprzęty kosmetyczne Lipomassage ENDERMOLOGIE oraz SYSTEM TriLipo MAXIMUS MED. Wykorzystując ich możliwości pozbędziemy się cellulitu i wygładzimy uda, pośladki i brzuch.

TriLipo MAXIMUS MED - pogromca cellulitu

Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów na rynku. Urządzenie wykorzystywane w trakcie tego zabiegu ma wpływa na mięśnie, tkankę tłuszczową, skórę właściwą i naskórek. Całość składa się z kilku etapów. Dzięki pozyskanej energii tłuszcz uwalnia się z komórek. Wygenerowana temperatura polepsza metabolizm. Eliminowanie komórek tłuszczowych polega na wytworzeniu ciśnienia przez sprzęt. Tworzący się efekt "ściskania" skutkuje drenażem limfatycznym. Sprzyja to dotlenieniu oraz detoksykacji komórek. Trzecim krokiem jest kształtowanie sylwetki, które jest wisienką na torcie. Temperatura prowokuje skracanie włókien kolagenowych. Przeprowadzenie zabiegu zabiera zazwyczaj sześćdziesiąt minut. Dla satysfakcjonującego efektu, poleca się przeprowadzenie zabiegu sześciokrotnie. Pacjent po przeprowadzonym zabiegu nie wymaga jakiejkolwiek rekonwalescencji.

Jak działa Lipomassage ENDERMOLOGIE?

Lipomassage ENDERMOLOGIE to unikalny i opatentowany proces ujędrniania. Skuteczność w redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry i zmniejszeniu obwodu ciała gwarantuje działanie podciśnienia i obracających się rolek. Maszyna do wykonywania zabiegu steruje się przy pomocy mikroprocesora. Czas trwania zabiegu to około czterdzieści minut. Endermologię poleca się wykonywać w seriach po dziesięć zabiegów. Na początku zaleca się powtarzać go co trzy dni.

TriLipo MAXIMUS MED orazLipomassage ENDERMOLOGIE - skuteczność zabiegów

Oba zabiegi redukują cellulit i ujędrniają skórę. Efekty są zadowalające oraz długotrwałe. Oba zabiegi są całkowicie nieinwazyjne. Nie wymagają znieczulenia, a sesje są stosunkowo krótkie. Dzięki Trilipo i Technologii LPG skóra jest ujędrniona. Oba zabiegi mają działanie ujędrniające, relaksujące, usuwają cellulit i usuwają tkankę tłuszczową.

Czy zabieg jest dla każdego?

Obu zabiegom możemy poddać wiele obszarów ciała, takich jak podbródek czy też pośladki. Nie zapominajmy jednak, że nie każdy pacjent może poddać się takiemu zabiegowi, z tego powodu przed podjęciem ostatecznej decyzji, trzeba skonsultować się z lekarzem.

Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED oraz Lipomassage ENDERMOLOGIE przeprowadza się w krakowskiej Vesunie. Pojedynczy zabieg to kosz 500 złotych. Seria 4 zabiegów kosztuje 1619 zł, a 6 to 2159 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami